środa, 6 września 2017

Gniazda UFO. Podsumowanie zbiórki

Blog Czas Tajemnic wraca po przerwie wakacyjnej. Pragnę poinformować, iż niedawno został zakończony projekt wydania mojej książki ,,Gniazda UFO”. Niestety nie zakończył się pomyślnie. W sumie podczas akcji zbiórki udało się zebrać 556 zł.


Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy zechcieli mnie wesprzeć. Wynik ten nie jest imponujący, co może co najwyżej zastanawiać, jak i martwić. Pełnej kwoty nie udało się zebrać również Arkowi Miazdze, autorowi książki ,,Magiczna rzeczywistość”. Najwyraźniej zainteresowanie tematyką, którą poruszam w książce ,,Gniazda UFO” jest znikome. Z resztą, nigdy tak naprawdę nie było porażające, ale w chwili obecnej widać mocny spadek zainteresowania zagadnieniami, które pobudzają kreatywne myślenie i ciekawość, ustępując miejsca tandetnej rozrywce. Szkoda. Ten osąd oczywiście nie odnosi się do czytelników mojego bloga, dla których tematyka ,,nieznanego” stanowi asumpt do poszerzania horyzontów myślowych. Jest to jednak wciąż wąska grupa ludzi, którzy nie boją się czytać z pasją i poznawać ciekawe sprawy.


Mimo zaliczonej porażki przy projekcie Polakpotrafi.pl książkę zamierzam i tak wydać. Wychodzę z założenia, że każde niepowodzenie niesie za sobą jakieś doświadczenie i wiedzę. Nie wiem czy uda mi się wydać książkę jeszcze w tym roku, ale wciąż jest na to szansa. Póki co zapraszam wszystkich czytelników bloga do lektury nowych postów, jakie niebawem zaczną ukazywać się na łamach Czasu Tajemnic. Na pewno będzie ciekawie.

1 komentarz:

  1. Damian, niestety jak zauważyłeś tematyka ta cieszy się coraz mniejszym zainteresowaniem, w porónaniu z ubiegłymi latami, ja także nie uzbierałem wymaganej kwoty, ale podobnie jak Ty, książkę na pewno wydam. To bardzo smutne, że generalnie nie tylko książki o takiej tematyce, ale też innych coraz mniejsze znajdują grono czytelników. Sensacja i tandeta widać jest na topie, ludzie nie chcą myśleć, nie chcą poszerzać swoich horyzontów, ot włączą TV i na tym się kończy ;) Pozdro

    OdpowiedzUsuń