czwartek, 12 lutego 2015

Druga rocznica :)

Czas leci… Dziś mija druga rocznica mojego bloga. Dokładnie dwa lata temu na tej stronie pojawił się pierwszy wpis. Ponad 108 tyś. odwiedzin na pewno cieszy mnie i dalej motywuje do dalszego pisania. 


Choć idea stworzenia własnego bloga w mojej głowie istniała już dawno, to nigdy nie było wystarczająco czasu aby urzeczywistnić swoje plany. Pewnie niewielu czytelników mojego bloga kojarzy jego tytuł z innymi moimi publicystycznymi poczynieniami w sieci. Oryginalne bowiem tytuł ,,Czas Tajemnic” pojawił się już w 2005 r. w postaci internetowej gazety poświęconej ogólnie tematyce UFO i nieznanym zjawiskom. Wyczyn, choć zakrawał o szczyt amatorskiej działalności, był na swój sposób innowacyjny. Była to jedna z pierwszych w sieci tzw. e-gazet. Pozycja literatury, na która patrzę dzisiaj z przymrużeniem oka, była bezpłatna i każdy mógł ja pobrać w sieci za darmo. Ale mam do niej sentyment. Niestety ukazały się tylko trzy numery. Po drodze, zanim narodził się zamysł bloga, pojawiły się pomysły ruszenia z własna gazetą poświęconą tematyce ufologicznej właśnie w formie e-gazety, która byłaby dostępna odpłatnie na platformach internetowych e-kiosków oraz w formie aplikacji mobilnej. Póki co zamiar ten odkładam na razie do szuflady. Być może przy bardziej sprzyjających okolicznościach będzie mógł dojrzeć i nabrać rumieńców:) Zobaczymy.

Tymczasem chciałem serdecznie podziękować wszystkim za odwiedzanie mojego bloga i polubienie mojego profilu na facebook. Jednocześnie zapraszam wszystkich świadków obserwacji UFO z rejonu dolnego śląska i innych okolic Polski do korespondencji. Mój mail to dam.trela@gmail.com


1 komentarz:

  1. Zatem wypada życzyć dalszej owocnej pracy na łamach bloga i...nie tylko.

    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń