czwartek, 13 lutego 2014

Sypialniane ,,odwiedziny" w Łodzi (2014)

O „sypialnianych gościach” (ang. Bedroom visitors) słyszymy dziś rzadziej niż dawniej. Choć wielu badaczy uważa to za typowe przypadki hipnagogii, istnieją sprawy rzucające na to zjawisko nowe światło. Takim jest zdarzenie z 26 na 27 stycznia 2014 r., którego bohaterem był pewien mężczyzna z Łodzi. Budząc się w nocy zauważył on przy łóżku niewielką postać o bardzo nieprzyjemnym wyrazie twarzy, która dotknęła jego szyi czymś, co przypominało „strzykawkę”… - piszę na swoim blogu Arek Miazga


W styczniu tego roku otrzymałem od mieszkanki Łodzi przejmujący opis zdarzenia, którego świadkiem był jej mąż. W nocy z 26 na 27 stycznia 2014 r. zetknął się on „oko w oko” z tajemniczą postacią, która wpisuje się w kulturowy wizerunek „kosmity”. Pani Magda (imię fikcyjne) postanowiła pomóc mężowi, który nie umiał sam sobie wytłumaczyć, czego w rzeczywistości doświadczył i na swój sposób przeżywał to, tłumiąc swoje obawy i lęki.

Pełny tekst można przeczytać pod tym adresem: http://arekmiazga.blogspot.com/2014/02/sypialniani-goscie-zdarzenie-w-odzi.html Zapraszam do lektury.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz