wtorek, 11 grudnia 2018

Gniazda UFO już w sprzedaży

Jest mi niezmiernie przyjemnie poinformować Państwa, iż jest już dostępna w sprzedaży moja książka Gniazda UFO. Jest to pierwsza tego typu publikacja na polskim rynku wydawniczym, która w sposób rzeczowy ujmuję problematykę kręgów zbożowych.


W swojej książce skupiam się nie tylko na ciekawych świadectwach historycznych (wspominając m.in. o polskich źródłach), które świadczą niezbicie, że fenomen ten towarzyszy człowiekowi od wieków, analizuje dotychczasowy dorobek badawczy, skupiam się przy tym na aspekcie symbolizmu kręgów i ich związku z miejscami mocy. Jest to swoisty zapis dokumentalny, w którym nie staram się nic na siłę wyjaśniać. Prezentuję fakty, obok których trudno przejść obojętnie. Materiał zmusza do refleksji i jest obowiązkową lekturą dla każdego, kto interesuję się kręgami zbożowymi.

Zainteresowanych zakupem mojej książki, informuję, że książka jest dostępna w sprzedaży bezpośrednio u mnie w cenie 47 złotych lub po przez sieć kilku księgarń internetowych. Są to Empik.com, wyczerpane.pl, eksięgarnia.pl, naukowa.pl, prus24.pl, czytam.pl i Virtualo (wersja e-book). Książka będzie dostępna w wyżej wymienionych księgarniach w systemie druk na żądanie po cenach regularnych. Książka ukaże się także w Księgarni Nieznanego Świata (pismo to jest patronatem medialnym książki). Tymczasem obecnie można ją już nabyć w księgarni wyczerpane.pl i empik.com. Ci, którzy chcą zakupić książkę bezpośrednio u mnie, informuję, że koszt wysyłki to 11 złotych za list polecony z priorytetem. Proszę o złożenie zamówienia na mój mail dam.trela@gmail.com. W treści proszę podać adres do wysiłki. Przelew na konto poniżej

DAMIAN TRELA Ul. Gombrowicza 5/6 
Bank Santander 59-220 Legnica


57109020660000000119396943Dziękuję wszystkim, którzy przedpremierowo wpisali się do mnie na listę rezerwową. Informuję, że książkę będę rozsyłał na dniach pod wskazane adresy w mailach. Zainteresowanie było tak ogromnie, że mój nakład autorski wyczerpał się całkowicie. Tym, którzy nie zdążyli jeszcze nabyć u mnie książki poza oficjalną dystrybucją księgarnianą, spieszę zapowiedzieć, że oczekuję kolejnego dodruku i będę nadal sprzedawał książkę w cenie 47 złotych.

Poniżej kilka zdjęć z środka książki:


3 komentarze:

  1. Super! Jestem zachwycona takim polskim wydaniem. Z pewnością w przyszłości zakupię książkę. Nic tylko Panu Pogratulować! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dwa tzw piktogramy na zdjeciach powyzej sa fejkowe i to udowodniono. Sorry...

    OdpowiedzUsuń
  3. Tak i jest o tym mowa w treści, gdyż nie da się napisać książki o kręgach zbożowych i pominąć w niej roli jaką odegrali tzw. "cropmakerzy", także sorry, ale pierw proszę się zapoznać z treścią książki, a potem komentować ;-) Pozdrowienia

    OdpowiedzUsuń