wtorek, 8 stycznia 2019

E - legnickie o Gniazdach UFO

Moja książka Gniazda UFO doczekała się również reklamy w moim regionie. Internetowy portal e – legnickie zamieścił na swojej stronie krótką, acz treściwą notatkę prasową o mojej książce.

wtorek, 11 grudnia 2018

Gniazda UFO recenzja

Zimą 2018 r. na rynku wydawniczym ukaże się pierwsza w Polsce książką w całości poświęcona tajemniczym formacjom, jakie od lat pojawiają się na polach uprawnych w różnych częściach świata, zwanymi współcześnie kręgami/piktogramami zbożowymi.

Gniazda UFO już w sprzedaży

Jest mi niezmiernie przyjemnie poinformować Państwa, iż jest już dostępna w sprzedaży moja książka Gniazda UFO. Jest to pierwsza tego typu publikacja na polskim rynku wydawniczym, która w sposób rzeczowy ujmuję problematykę kręgów zbożowych.

poniedziałek, 3 grudnia 2018

UFO trójkąt nad Brzustowem. Zdarzenie z 1987/88 r.


O latających trójkątach słyszy się współcześnie częściej niż kiedyś. W odległych czasach PRL-u częściej zgłaszano meldunki o latających dyskach, kulach lub cygarach. Co ciekawe, istnieją też relacje – mało znane – o latających trójkątach. Do takiego zdarzenia doszło pod koniec lat 80 – tych w miejscowości Brzustów.

sobota, 17 listopada 2018

Naborów - anomalne miejsce UFO

Na przestrzeni dwóch miesięcy (sierpnia i lipca) 1997 r. dochodzi do aż trzech zdarzeń w rejonie miejscowości Naborów – miejscu, które stało się swoista strefą anomalną z udziałem UFO.  Jeden przypadek dotyczy missing time i spotkania z tajemniczą mgłą, drugi to już enigmatyczna ,,teleportacja” człowieka z jednego miejsca na drugie. Wreszcie, trzeci to osobliwe spotkanie z ,,iskrzącą” się kulą, która sprawia, że rolnik porzuca swój ciągnik w rowie i ucieka. Co łączy te zdarzenia ?

piątek, 2 listopada 2018

Tropem diabelskich kamieni


Diabelskie i święte kamienie od dawna fascynują nie tylko archeologów, etnografów, ale również badaczy ,,nieznanego”. Przez wieki obrosły w liczne legendy.  Były przedmiotem badań, wiele z nich wpisano w listę nieożywionych pomników przyrody. Możemy się na nie natknąć praktycznie w każdym zakątku Polski.

poniedziałek, 22 października 2018

Gniazda UFO - wkrótce premiera

Jest mi niezmiennie przyjemnie poinformować Państwa, iż już niebawem ukaże się moja debiutancka książka ,,Gniazda UFO”. Owoc mojej wieloletniej pracy publicystyczno – dokumentacyjnej.

poniedziałek, 15 października 2018

David Icke we Wrocławiu

Dużymi krokami zbliża się premierowe wystąpienie Davida Icka we Wrocławiu. Ten kontrowersyjny autor wielu książek, mówca i dziennikarz, który od wielu lat jest czołowym piewcą teorii spiskowych, zwolennikiem orwellowskiego świata i holograficznej symulacji, gdzie ludzką świadomość jest więźniem tego świata, będzie gościł 27 października we Wrocławskim Centrum Kongresowym.

niedziela, 7 października 2018

Romboidalne UFO w pobliżu Wrocławia (09.09.2018)


W rejonie Wrocławia, pomiędzy miejscowościami Jordanowem Śląskim a Jaszowicami,  9 września 2018 r. dochodzi do bliskiego spotkania z UFO w kształcie rombu. Świadek zdarzenia, Bartosz W., lat 23, opowiada: ,, w pewnym momencie obiekt w kształcie rombu, podświetlony od spodu światłem przecina mi drogę w bliskiej odległości, zasłaniając przede mną całą drogę”. Czy był to akt dzialania bezzałogowego dronu, a może świetnie zakamuflowane UFO ?

czwartek, 20 września 2018

Wirujące UFO nad Kowarami

Wiosną 2012 r. P. Krystyna wraz z mężem jest świadkiem niecodziennego zjawiska w rejonie Kowar (woj. Dolnośląskie). ,,Zgubiliśmy drogę do naszego hotelu. Najpierw przy zaparkowanym samochodzie słyszymy dwa donośne huki, jakby coś spadło z impetem z nieba. Później przed nami pojawiają się dwie srebrzysto – metaliczne kule, które poruszają się w pionie na zasadzie góra i dół. Czuje strach i przerażenie. Wszystko rozgrywa się w paru minutach.” – relacjonowała.

środa, 5 września 2018

Bliskie spotkanie z UFO w okolicach lotniska Jasionka - Rzeszów

Jesienią 1999 r. w okolicach Lotniska Jasionka - Rzeszów dochodzi do bardzo bliskiego spotkania dwóch pilotów z niezidentyfikowanym obiektem. Wykonujący rejs treningowy samolotem Socata TB-9 Piotr W oraz jego instruktor obserwują nocą zniżanie się obiektu emanującego silnym światłem. W pewnym momencie UFO ustawia się kursem kolizyjnym i piloci zmuszeni są wykonać manewr wymijający.