piątek, 19 kwietnia 2019

Tajemnicze światła nad Karpaczem (02.02.2019)

2 lutego 2019 r. pilot linii lotniczych Ryanair SUN obserwuje niecodzienne zjawisko świateł ułożonych w linii prostej w okolicach Karpacza. Zaobserwowane zjawisko w chwili podchodzenia do lądowania na Lotnisko Wrocław stanowi fragment większej całości fali UFO, jaka obecnie przechodzi przez Polskę i jest bardzo rozwojowa. Czy to co ludzie obecnie obserwują to flary wojskowe ?

wtorek, 26 marca 2019

Wywiad w Czwartym wymiarze

W najnowszym, kwietniowym numerze Czwartego Wymiaru, mogą Państwo uchylić nieco rąbka tajemnicy i dowiedzieć się, o czym tak naprawdę jest moja książka, w wywiadzie.

niedziela, 17 lutego 2019

Audycja specjalna w Radiu Paranormalium

Zapraszam wszystkich do zapoznania się z audycją z moim udziałem w Radiu Paranormalium. Przedmiotem dyskusji była oczywiście moja niedawno wydana książka Gniazda UFO.

niedziela, 3 lutego 2019

Kampanii reklamowej ciąg dalszy. Materiał promocyjny w Tygodniku Głogowskim

W ramach lokalnej kampanii reklamowej swojej książki, przedstawiam kolejny materiał dziennikarski, jaki ukazał się tym razem na łamach regionalnego Tygodnika Głogowskiego. W tekście prezentacja moich badań terenowych w obszarze, który dotyczy tygodnika oraz wzmianka o mojej najnowszej książce. Tekst stanowi pierwszą część co najmniej dwuczęściowego cyklu.

niedziela, 27 stycznia 2019

Wokół mistycyzmu i zagadki kręgów zbożowych

Niedawno miałem przyjemność gościć w studiu telewizji NTV, gdzie promowałem swoją książkę Gniazda UFO. Rozmowa z prowadzącym Januszem Zagórskim wypadła bardzo dobrze. Wywiązała się luźna rozmowa i nie obeszło się od wspominek starych dobrych czasów, kiedy razem spędzaliśmy wolny czas w Wylatowie, badając kręgi zbożowe i odwiedzając świadków niecodziennych zjawisk.

wtorek, 8 stycznia 2019

E - legnickie o Gniazdach UFO

Moja książka Gniazda UFO doczekała się również reklamy w moim regionie. Internetowy portal e – legnickie zamieścił na swojej stronie krótką, acz treściwą notatkę prasową o mojej książce.

wtorek, 11 grudnia 2018

Gniazda UFO recenzja

Zimą 2018 r. na rynku wydawniczym ukaże się pierwsza w Polsce książką w całości poświęcona tajemniczym formacjom, jakie od lat pojawiają się na polach uprawnych w różnych częściach świata, zwanymi współcześnie kręgami/piktogramami zbożowymi.

Gniazda UFO już w sprzedaży


Jest mi niezmiernie przyjemnie poinformować Państwa, iż jest już dostępna w sprzedaży moja książka Gniazda UFO. Jest to pierwsza tego typu publikacja na polskim rynku wydawniczym, która w sposób rzeczowy ujmuję problematykę kręgów zbożowych.

poniedziałek, 3 grudnia 2018

UFO trójkąt nad Brzustowem. Zdarzenie z 1987/88 r.


O latających trójkątach słyszy się współcześnie częściej niż kiedyś. W odległych czasach PRL-u częściej zgłaszano meldunki o latających dyskach, kulach lub cygarach. Co ciekawe, istnieją też relacje – mało znane – o latających trójkątach. Do takiego zdarzenia doszło pod koniec lat 80 – tych w miejscowości Brzustów.

sobota, 17 listopada 2018

Naborów - anomalne miejsce UFO

Na przestrzeni dwóch miesięcy (sierpnia i lipca) 1997 r. dochodzi do aż trzech zdarzeń w rejonie miejscowości Naborów – miejscu, które stało się swoista strefą anomalną z udziałem UFO.  Jeden przypadek dotyczy missing time i spotkania z tajemniczą mgłą, drugi to już enigmatyczna ,,teleportacja” człowieka z jednego miejsca na drugie. Wreszcie, trzeci to osobliwe spotkanie z ,,iskrzącą” się kulą, która sprawia, że rolnik porzuca swój ciągnik w rowie i ucieka. Co łączy te zdarzenia ?

piątek, 2 listopada 2018

Tropem diabelskich kamieni


Diabelskie i święte kamienie od dawna fascynują nie tylko archeologów, etnografów, ale również badaczy ,,nieznanego”. Przez wieki obrosły w liczne legendy.  Były przedmiotem badań, wiele z nich wpisano w listę nieożywionych pomników przyrody. Możemy się na nie natknąć praktycznie w każdym zakątku Polski.