piątek, 2 listopada 2018

Tropem diabelskich kamieni


Diabelskie i święte kamienie od dawna fascynują nie tylko archeologów, etnografów, ale również badaczy ,,nieznanego”. Przez wieki obrosły w liczne legendy.  Były przedmiotem badań, wiele z nich wpisano w listę nieożywionych pomników przyrody. Możemy się na nie natknąć praktycznie w każdym zakątku Polski.

poniedziałek, 22 października 2018

Gniazda UFO - wkrótce premiera

Jest mi niezmiennie przyjemnie poinformować Państwa, iż już niebawem ukaże się moja debiutancka książka ,,Gniazda UFO”. Owoc mojej wieloletniej pracy publicystyczno – dokumentacyjnej.

poniedziałek, 15 października 2018

David Icke we Wrocławiu

Dużymi krokami zbliża się premierowe wystąpienie Davida Icka we Wrocławiu. Ten kontrowersyjny autor wielu książek, mówca i dziennikarz, który od wielu lat jest czołowym piewcą teorii spiskowych, zwolennikiem orwellowskiego świata i holograficznej symulacji, gdzie ludzką świadomość jest więźniem tego świata, będzie gościł 27 października we Wrocławskim Centrum Kongresowym.

niedziela, 7 października 2018

Romboidalne UFO w pobliżu Wrocławia (09.09.2018)

W rejonie Wrocławia, pomiędzy miejscowościami Jordanowem Śląskim a Jaszowicami,  9 września 2018 r. dochodzi do bliskiego spotkania z UFO w kształcie rombu. Świadek zdarzenia, Bartosz W., lat 23, opowiada: ,, w pewnym momencie obiekt w kształcie rombu, podświetlony od spodu światłem przecina mi drogę w bliskiej odległości, zasłaniając przede mną całą drogę”. Czy był to akt dzialania bezzałogowego dronu, a może świetnie zakamuflowane UFO ?

czwartek, 20 września 2018

Wirujące UFO nad Kowarami

Wiosną 2012 r. P. Krystyna wraz z mężem jest świadkiem niecodziennego zjawiska w rejonie Kowar (woj. Dolnośląskie). ,,Zgubiliśmy drogę do naszego hotelu. Najpierw przy zaparkowanym samochodzie słyszymy dwa donośne huki, jakby coś spadło z impetem z nieba. Później przed nami pojawiają się dwie srebrzysto – metaliczne kule, które poruszają się w pionie na zasadzie góra i dół. Czuje strach i przerażenie. Wszystko rozgrywa się w paru minutach.” – relacjonowała.

środa, 5 września 2018

Bliskie spotkanie z UFO w okolicach lotniska Jasionka - Rzeszów

Jesienią 1999 r. w okolicach Lotniska Jasionka - Rzeszów dochodzi do bardzo bliskiego spotkania dwóch pilotów z niezidentyfikowanym obiektem. Wykonujący rejs treningowy samolotem Socata TB-9 Piotr W oraz jego instruktor obserwują nocą zniżanie się obiektu emanującego silnym światłem. W pewnym momencie UFO ustawia się kursem kolizyjnym i piloci zmuszeni są wykonać manewr wymijający.

sobota, 30 czerwca 2018

Mini-UFO nad Pobierowem. 25.06.2018

25 czerwca 2018 r. Katarzyna W – mieszkanka z Dolnego Śląska – podczas swojego urlopu wakacyjnego w Pobierowie obserwuje przelot niewielkiego obiektu, który nadleciał z nad morza, po czym skrył się za drzewami. Wszystko rozegrało się w biały dzień, w godzinach popołudniowych, gdzie odpoczywało wielu turystów na plaży. Wiele jednak wskazuje na to, że była jedynym świadkiem przelotu UFO.

czwartek, 14 czerwca 2018

Uprowadzenie Barbary

Jesień 1983 r. dla p. Barbary był szczególnym okresem. Po wielu latach starań w końcu udało jej się zajść w ciąże. Było to jednak okupione bardzo nieprzyjemnym spotkaniem z Obcymi. ,,Leżałam na wznak bez ruchu. Nagle zobaczyłam poruszających się wokół tego stołu na którym leżałam postacie o dużych, ciemnych oczach o dziwnych kształtach głów” – opowiadała.

poniedziałek, 4 czerwca 2018

UFO na przedwojennych fotografiach ?

UFO a może skaza na zdjęciu ? Co udało się uwiecznić na przedwojennych zdjęciach w pobliżu nieistniejącego już lotniska Gądów Mały we Wrocławiu. Dwa zdjęcia, do jakich ostatnio udało się dotrzeć są dość frapujące i dają do myślenia.

niedziela, 27 maja 2018

Co się dzieje w Wylatowie ?

W ostatnich tygodniach doszło do wysypu obserwacji UFO w rejonie osławionego Wylatowa, gdzie kilkanaście lat temu co roku pojawiały się w tej wiosce regularne wzory geometryczne w zbożu w postaci agrosymboli. Choć kręgi zbożowe już nie goszczą w tej niewielkiej miejscowości, położonej w woj. kujawsko – pomorskim, to aktywność UFO jest dalej obecna.

piątek, 18 maja 2018

Przybysze z krainy cienia

Zapraszam wszystkich serdecznie do lektury najnowszego numeru Nieznanego Świata, w którym to ukazał się mój tekst pt. Przybysze z krainy cienia, poświęcony przypadkom tzw. zwiastunów śmierci bliskich osób. Poniżej zamieszczam fragment tekstu. Całość dostępna w nr. 6/2018 NŚ.