sobota, 17 czerwca 2017

Wydanie książki ,,Magiczna Rzeczywistość'

Przypominam wszystkim zainteresowanym tematyką ,,nieznanego", że niedawno Arek Miazga, podkarpacki ufolog i autor bloga Spotkania z nieznanym, ruszył z projektem crowdfunding, w którym stara się zebrać środki na wydanie swojej nowej książki - ,,Magiczna rzeczywistość".


Arek Miazga ma już na swoim koncie jedną publikację. Jest nią książka ,,UFO nad Podkarpaciem". Publikacja ta już niemalże wyczerpała swój nakład, co świadczy o tym, że zainteresowanie w Polsce tematyką UFO jest spore. Arek niedawno napisał nową książkę w nieco innym klimacie. Porusza w niej aspekty jeszcze bardziej kontrowersyjne: dawny i ,,żywy" folklor, spotkania z magicznymi istotami, sporo w niej także wątków ocierających się o okultyzm i demonologię.

Arek wykonał kawał dobrej roboty i zebrał sporo relacji współczesnych i folklorystycznych; w swojej książce stara się udowodnić, że inteligencja, jaka kryje się za tymi zjawiskami niekoniecznie może mieć podłoże kosmiczne, a raczej bardziej ultraziemskie. Fantastyczny kawał dobrej literatury warty swojej publikacji. Niestety jest pewne ,,ale". Arek nie jest w stanie sfinansować w całości wydania swojej książki i potrzebuje Waszej pomocy. Bierze udział w projekcie crowdfunding na portalu PolakPotrafi.pl. Gorąco zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w akcji sponsoringu książki ,,Magiczna rzeczywistość". Dodam na koniec, że w Polsce nie było jeszcze publikacji tego typu. Liczy się każdy grosz, bo książka jest tego warta.

Wszystkich zainteresowanych odsyłam do poniższego linku. Każdy może zapoznać się w szczegółach z projektem Arka.

https://polakpotrafi.pl/projekt/magiczna-rzeczywistosc

P.S. Niebawem i ja ruszam z takim projektem na stronie PolakPotrafi.pl i będę się starał - podobnie, jak Arek - zebrać środki na wydanie swoje książki ,,Gniazda UFO". O szczegółach więcej napiszę na swoim blogu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz